Za karatiste KK „Timok“ iz Zaječara na takmičenju u Beogradu dve bronzane medalje

Na Arena kupu u Beogradu, koji je održan minulog vikenda, karatisti Karate kluba „Timok“ iz Zaječara osvojili su dve bronzane medalje.

Medalje su osvojili Dunja Kocić (Ž. Nade – zeleni/plavi pojas) i Pavle Dumitrašković (M. Nade – apsolutni nivo).

Takođe, na turniru su učestvovali i sledeći takmičari KK „Timok“, ali ovog puta bez osvojenih medalja: Đorđević Janja i Vanja, Savić Anja, Jovanović Stefan i Vasiljević Ognjen. Vanja je za svoj nastup u kategoriji najmlađih takmičara osvojila učesničku medalju kao motivaciju i podstrek za dalji rad i napredovanje u karate sportu.

Na Arena kupu u Beogradu učestvovalo je oko 550 takmičara, iz 47 klubova iz Srbije i Bugarske.